Vlasová kosmetika

Produkty KEVIN.MURPHY jsou vyrobeny s ohledem na životní prostředí, jelikož si společnost velmi dobře uvědomuje vážnost nebezpečných změn klimatu. Produkty obsahují látky pouze z udržitelných a obnovitelných přírodních zdrojů, které jsou navíc sklízeny přirozenými metodami. Balení produktů KEVIN.MURPHY je vyrobeno ze pospotřebního odpadu a veškeré druhotné balení je z papíru nebo kartonu. Při designu balení bylo také myšleno na praktičnost a proto jsou naše obaly hranaté, aby pojali větší obsah. Díky tomuto nenápadnému kroku se při balení spotřebuje výrazně méně plastu.

Samotné produkty KEVIN.MURPHY jsou vytvořeny tak, aby byly účinné, vlasy posilovaly, regenerovaly a zároveň je zbytečně nezatěžovaly. Vitamíny a aminokyseliny regenerují vnější povrch vlasů, dodávají jim vitalitu a předchází třepení konečků. Hydratační složky, jako jsou mangové máslo anebo máslo Murumuru vyhlazují kutikuly a dodávají vlasům jemnost. Extrakty z baobabu, bambusu a pomerančového květu vlasy hydratují bez zatížení. Antioxidanty ze švestky Kakadu a květ orchideje, či lotosu, redukují lámavost a navrací přirozenou krásu i chemicky poškozeným vlasům.

Žádné produkty KEVIN.MURPHY neobsahují sulfáty, parabeny, ani nejsou testovány na zvířatech.

Kompletní řada COLOR.ME barev poskytuje skvělé výsledky, přirozený vzhled a optimální funkční vlastnosti. Perfektně vyvážená kombinace šetrných složek přirozeně hydratuje, omlazuje a dodává vlasům neuvěřitelný lesk, aniž by jakkoliv narušovala rovnováhu životního prostředí. Barvy COLOR.ME představují nejnovější generaci barev bez čpavku a PPD. Obsahují med, granátové jablko a bambucké máslo. Díky svému inovativnímu složení jsou maximálně šetrné k vlasům i pokožce hlavy a zároveň přinášejí barevné výsledky, jež předčí všechna vaše očekávání!

Barvy COLOR.ME respektují přirozený barevný vzor přírodních vlasů. Módní multitónový efekt COLOR.ME dokáže na každém jednotlivém pramínku vlasů vytvořit zářivé a jedinečné barevné tóny pro dokonala přirozený a oslnivý vzhled.