Tým DaperHair

V našem týmu najdete pouze ty nejzkušenější kadeřníky, kteří se pravidelně školí a vzdělávají na seminářích, ale také sledují aktuální trendy stříhů či barvení. Ať se o vás bude starat kdokoliv z našeho týmu, vždy budete v těch nejlepších rukou.

Petr Dávidík
majitel

Jako kadeřník pracuji již od roku 2000 a pravidelně se vzdělávám na seminářích či workshopech nejen u nás, ale také v zahraničí. Účastním se také příprav na Mercedes-Benz Prague Fashion Week. Nepotřebuji pracovat v prosklené výkladní skřini ani fotit vyretušované fotky účasů na sociální sítě - chci jen vzít nůžky do rukou a dělat svou práci, jak nejlépe umím!

Kamila Hanusová
kadeřník

Na saloně pracuji od roku 2018. Mám za sebou několik školení pod naší salonní značkou Kevin.Murphy co se barvení i střihů týče. Ráda poradím jaký střih a barva Vám bude slušet ,ačkoli upřednostňuji přirozené kombinace barev tak se nebojím ani kontrastních barevných efektů. Vždy budu brát v potaz vaše přání pokud to vaše vlásky dovolí ,protože velký důraz kladu na kvalitu vlasů . A úplně nakonec ráda poradím jak o vlásky pečovat aby byli v kondici.